26. september 2010

MATKAPÄEV

5.-9. klassi matkapäev algas hommikul kell 8.00. Kõik see koolipere mahutati kahekordsesse bussi ja sõit Liepāja linna suunas võis alata.
Lisan siia 8. klassi Raivo kirjandi.

Meie koolis toimub igal sügisel matkapäev. Seekord sõitsime ekskursioonile 23. septembril. Hommikul  kogunesid kõik 5. - 9. klassi õpilased ja klassijuhatajad kella 8 Vienibas gatve Maxima poe ette, kus meid ootas kahekordne buss. Kõik mahtusid bussi ära ja 3 tunni pärast jõudsime Liepajasse.
Mina istusin bussis teisel korrusel, seal oli hea, sest bussis oli konditsioneer.  Paljud bussis  taga pool istujad laulsid, sõit oli pikk.
Liepajas käisime mere ääres, kus nägin tuulegeneraatorit ja ronisime vanade kindlustuste peal ja käisime ka koobastes. Maa-alustes käikudes pidime tõrvikuid  käes hoidma, sest seal oli pime. Selle koha nimi oli Põhja fort.    
Endise sõjasadama territooriumil on palju tühjaks jäänud hooneid. Vanglas võeti meid vastu nagu vange. Tund aega kestnud ekskursioonil pidime täitma täpselt valvurite antud käsklusi. Õpetajad ja mõned tüdrukud määrati „haigete“ rühma.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar